Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


Sağlık Bakanlığından seyyar görev tazminatı açıklaması

Konu

#1
[Resim: headline.jpg]

Sağlık Bakanlığı, Hazine ve Maliye Bakanlığının onayı doğrultusunda seyyar görev tazminatı verilebilecek unvanları ve adam/gün sayılarını belirledi.

Bakanlığın taşra teşkilatı birimlerine gönderdiği yazıya göre, 776 tabip, 154 diş tabibi, 9 tıbbi teknolog, 4 biyolog, 1.762 Hemşire, 2.801 Sağlık memuru/sağlık teknisyeni,/ sağlık teknikeri, 3.283 ebe, 564 şoför ve 429 VHKİ, hizmetli, olmak üzere toplam 9.781 personele seyyar görev tazminatı verilecek

Seyyar görev tazminatı, asli görevleri gereği, memuriyet mahalli dışında ve belirli bir görev bölgesi içinde fiilen gezici olarak görev yapan memur ve hizmetlilere verilmektedir.


[Resim: seyyar1.jpg]

[Resim: seyyar2.jpg]

[Resim: seyyar3.jpg]

[Resim: seyyar4.jpg]

[Resim: seyyar5.jpg]

[Resim: seyyar6.jpg]

[Resim: seyyar7.jpg]
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task