You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Sağlık çalışanları banka promosyonları (güncel)

Sağlık çalışanları banka promosyonları (güncel)

Yönetici
Sağlık çalışanları banka promosyonları (güncel)
Merhaba bu konu açık kalsın istedim.

Banka promosyonu; bildiğiniz üzere bankaların kendilerinden maaş alan personellere verdiği anlaşmaya göre aylık veya toplu olarak ödenen para.

Örneğin hemşireyiz ve hastanemiz ziraat bankası ile 3 yıllık bir maaş sözleşmesi imzaladı bu imzalanırken personele dağıtılacak para miktarı, bunun ne şekilde dağıtılacağı, yeni gelen personele nasıl dağıtım yapılacağı, giden personele nasıl işlem uygulanacağı hepsi konuşulur ve karara bağlanır. 


1- Promosyon tek seferde toplu veya aylık olarak yatırılabilir.

2- Yeni atanan memur kalan sözleşme süresi hak ettiği oranda ödemeyi diğer memurların aldığı şekilde alır.

3- Ayrılan memur ya promosyonun ayrıldıktan sonrakı aylar için kısmını geri öder, ya da ödeme istemezler ancak yeni başladığı yerde eski promosyon ödemesi aldığı süre kadar promosyon ödemesi almaz. Eğer sözleşmeler arası fark var ise kalanını o süre bittiğinde alır.


Kabaca 3 kural yukarıda yazıldığı gibidir.

Şimdi bu konu altında yeni anlaşmalara zaman zaman yer vererek gidelim ki farklı konular sürekli açılmasın.ÇORUM


Ocak 2022 de Yapı kredi ile yaptıkları anlaşma ile;

5 yıllık süreç için Çorum ili tüm sağlık çalışanlarına tek seferde peşinen 17.750 lira ödemesi kararlaştırıldı.ÇANKIRI

Haziran 2019 da 3.5 yıllık anlaşma ile 2200 lira dağıtıldı (ziraat)İZMİR İL SAĞLIK - YAPI KREDİ 

"15 Şubat 2022 yılında tek seferde ödenmek koşulu ile 5 yıllık anlaşma yapılmış olup tek seferde peşin ödeme olarak aylık bazda 231.67 TL, toplamda ise 13.900 TL tutar üzerinden Yapı Kredi Bankası kazandı.
BURDUR - YAPI KREDİ

Ocak 2022; “Bugün gerçekleştirilen İl Sağlık Müdürlüğü banka promosyonu ihalesinde yoğun çabalarımız karşılığında ilimizde görev yapan 3850 sağlık çalışanımız için; Yapı Kredi Bankası ile tüm çalışanlarımıza, tek seferde ödenmek üzere 18.200 TL’lik promosyon hakkı kazanılmıştır.
MANİSA - YAPI KREDİ

Şubat 2022;  Maaşlarını 5 yıl boyunca anlaşmalı bankadan alacak olan sağlık çalışanlarına tek seferde 18 bin 50 TL ödeme yapılacak.
ADIYAMAN - YAPI KREDİ

Ocak 2022;  Yapı Kredi Bankası tarafından sağlık çalışanlarımıza; 5 yıllık, tek seferde ve peşin olarak 16 bin 850 TL promosyon ödenecek.
BALIKESİR - YAPI KREDİ

Mart 2022; 5 yıl 18.600 lira
MALATYA - YAPI KREDİ 

Sağlık Müdürlüğü'nden maaş alan

*Aile Sağlığı-Aile Hekimliğinde çalışanlar

*Toplum Sağlığı Merkezi çalışanları

*İlçe Sağlık Müdürlüğü çalışanları

*112 Acil Sağlık Hizmetleri çalışanları

*Sözleşmeli Yöneticileri

    15 Ağustos 2021 itibari ile 41 aylık süreci kapsayan banka maaş promosyon ihalesi yapılmış olup, Yapı Kredi Bankası ile kişi başı tek seferde (15.08.2021 ile 30.08.2021 tarihleri arasında) 6.700 TL ödeme yapılacaktır.


YOZGAT- HALKBANK 

KASIM 2021; Halk Bankası tarafından kazanılan ihaleye göre, sağlık çalışanları yıllık 2 bin 537 TL, 4 yılda ise toplam 10 bin 150 TL maaş promosyonu alacak
BAKANLIK

KASIM 2021; Sağlık Bakanlığı Merkez Teşkilatında görevli personelin banka maaş promosyon ihalesi sonuçlandı. Buna göre bakanlıkta çalışan sağlık çalışanları 12.000 TL banka promosyonu alacak . Ayrıca tüm çalışanları 500 TL de alışveriş çeki almaya hak kazandı .


Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MediFORUM - Türkiye'nin sağlık forumu sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.