Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


Sağlık çalışanları çocukları ve aileleri ile vedalaşıyor

Konu

Sad #1
[Resim: 440eOj.png]Alıntı:Ben Hemşire Deniz. 2 gün önce 2 ay süreyle corona ile mücadele kapsamında görev yerim değişti. Bu demek oluyor ki; ben 2 ay süre ile çocuklarımı göremeyeceğim. Eve geldim, çocuklarımla vedalaştım. 3-5 parça kıyafet, en sevdikleri oyuncaklarla onları anneannelerine uğurladım. Biri 2 diğeri 6 iki çocuk annesiyim. Ben ve ekip arkadaşlarım hastalarla direk temas halindeyiz. Çocuklarımı korumak zorundayım. Annesiyle uyumaya alışan küçük bir çocuğu, görüntülü yada sesli arayarak ona neden eve gelmediğinizi, neden yanında olmadığınızı anlatamazsınız. Üstünüze atlayacağını bildiğiniz için uzaktan görme riskine giremezsiniz. O yüzden arama şansım bile olmadan geçireceğim günlerimi... Bugün minik kızımın sesini duydum... 'İşini bitir çabuk gel' diyor... Ben ve benim gibiler siz iyi olun diye çocuklarımızdan ayrıyız... Bunu bilin, kızımı duyun istedim... Evde kalın...
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da