You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Sağlık çalışanlarına bedava pizza

Sağlık çalışanlarına bedava pizza

Admin
Sağlık çalışanlarına bedava pizza
[Resim: 1586256713488-eu-z-4-s-7-xg-a-egje-s.jpg]

“Mahallenizin Pizzacısı” Domino’s ve Türkiye’nin online yemek sipariş platformu Yemeksepeti, içinde bulunduğumuz olağanüstü günlerde, ülkemizin sağlığına kavuşması için gece gündüz çalışarak büyük emek veren sağlık çalışanları için önemli bir iş birliğine imza attı. Bu kapsamda, 7 Nisan tarihinden itibaren Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenen yurt çapındaki 24 pandemi hastanesi çalışanlarına, toplam 3 Milyon TL değerinde, 150 bin adetlik ücretsiz pizza gönderimi yapılacak.

“Mahallenizin Pizzacısı” Domino’s ve Türkiye’nin online yemek sipariş platformu Yemeksepeti, büyük fedakarlıkla görev yapan sağlık çalışanları için güçlerini birleştirdi. Sağlık çalışanlarına destek vermek üzere işbirliğine giden Yemeksepeti ve Domino’s , pandemi hastanelerinde görev alan sağlık çalışanları için 3 Milyon TL değerinde, 150 bin adetlik pizza bağışı yapmak üzere harekete geçti. İşbirliği kapsamında, 7 Nisan 2020 tarihinden itibaren, Sağlık Bakanlığı tarafından yurt çapında belirlenen 24 pandemi hastanesine, değişen vardiyalara göre, günde 2 defa olmak üzere ücretsiz pizza gönderimi yapılacak.

Domino’s olarak salgın tehdidi ortaya çıkar çıkmaz doktorlar ve sağlık çalışanlarına yönelik destek çalışmalarına başladıklarını hatırlatan DP Eurasia Group CEO’su Aslan Saranga, “Domino’s olarak salgınla mücadelede toplum sağlığı için gece gündüz demeden görev yapan sağlık çalışanlarımıza yönelik başlattığımız girişimle, bugüne dek hastanelerimizdeki binlerce sağlık görevlisine lezzetlerimizi ulaştırdık. Şimdi bu girişimimizi Yemeksepeti ile birlikte büyütmekten büyük memnuniyet duyuyoruz. Bu seferberlikte güçlerimizi birleştirerek çok daha fazla sağlık çalışanımıza ulaşma ve destek verme fırsatını yakalayacağız. Kalbimiz, hayatlarını bizlerin sağlığı ve geleceği için riske atan tüm doktor ve sağlık çalışanlarımızla birlikte atıyor” dedi.

Bu süreçte tartışmasız en büyük kahramanların sağlık çalışanları olduğunu vurgulayan Yemeksepeti CEO’su Nevzat Aydın ise, “Türkiye’nin önemli şirketlerinden biri olarak ülkemize destek vermek ve daha fazlasını yapmakla sorumluyuz. İş ortaklarımızla birlikte bu zor dönemde verdiğimiz mücadeleyi temsilen ismimizi Emeksepeti olarak değiştirdik. Ayrıca, sağlık çalışanları için geçtiğimiz günlerde Sağlık Bakanlığı’na yaptığımız 1 Milyon TL bağış sonrası destek kampanyalarımıza devam ediyoruz. Özellikle sağlık çalışanlarına verebileceğimiz tüm desteği vermeye kararlıyız. Uzun yıllardır iş ortağımız olan Domino’s ile birlikte tüm sağlık çalışanları için göndereceğimiz bu pizzalar umarım ki onlar için bir moral pizzası niteliğinde olur” dedi.

Kampanya kapsamında pizza bağışı yapılacak hastaneler ise şöyle:

Adana Şehir Hastanesi

Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Ankara Şehir Hastanesi

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Bursa Şehir Hastanesi

Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi

Erzurum Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Eskişehir Şehir Hastanesi

Gaziantep Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Isparta Şehir Hastanesi

Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi

İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi

İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi

İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi

İzmir Dr. Suat Seren Göğüs Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Yozgat Şehir Hastanesi
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MediFORUM - Türkiye'nin sağlık forumu sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.