Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


Konu

#1
                       ŞİMDİ DEĞİLSE NE ZAMAN?

Biz hemşireler ve ebeler sağlık hizmetinin bir ekip işi olduğunu biliyoruz ve Covid-19 pandemi sürecinin öncesinde de olduğu gibi halen büyük bir özveri ile çalışıyoruz.Pandemi süresince tüm sağlık sisteminin bel kemiği olduk.Uzun mesai saatlerinde mesleğimizi icra ederken,bizler fazlasıyla fedakarlık yaptık .Bu kadar özveriye rağmen bütün meslektaşlarımız gerek maddi anlamda gerekse sosyal haklar anlamında bu emeğinin karşılığını alamadığı düşüncesindedir. şimdi  kıymetimiz bilinmeyecekse ne zaman bilinecek, emeğimizin karşılığını şimdi alamayacaksak  ne zaman alacağız?
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da