You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Çalışkan Üye
Spor ve zayıflama
Yaptığım diyet sayesinde kısa bir sürede kilo verdim.Bunun üzerine kas yapmak için spora başladım.Ancak spor yapmak için yemek yerken bir yandan kilo alıyorum.Aynı anda hem şok diyeti(yani uzun bir süre bir şey yemeden) yapıp aynı anda vücüdumda olan yağlarla spor yapabilir miyim?
Son Düzenleme: 07-12-2020, Saat: 12:09, Düzenleyen: abdullah17.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Genel müdür
Cvp: Spor ve zayıflama
(07-12-2020, Saat: 12:08)abdullah17 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yaptığım diyet sayesinde kısa bir sürede kilo verdim.Bunun üzerine kas yapmak için spora başladım.Ancak spor yapmak için yemek yerken bir yandan kilo alıyorum.Aynı anda hem şok diyeti(yani uzun bir süre bir şey yemeden) yapıp aynı anda vücüdumda olan yağlarla spor yapabilir miyim?

Hocam. Diyetler farklı farklı ve öyle denge önemli. Bunları etkileyen çok fazla faktör var. 

bu konuda önerim olmayacak size bu yüzden. 

şunu söyleyebilirim. Aldıgınız gıda kaybettiğiniz kalıri ile oratısız ise kilo alır veya verirsin. 

diyet yapıyorum derken vücuda gerekli bazı gıdalardan uzak durmak sorun oluşturur. Bu yüzden uzman tarafından kontrol edilmeli. Yani dengesizlik sorun. Sadece et yıyerek yasayamayız veya su ıcerek veya ekmek yıyerek bunların bir oranı ve dengesı olmalı
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MediFORUM - Türkiye'nin sağlık forumu sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.