Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


Spor ve zayıflama

Konu

#1
Yaptığım diyet sayesinde kısa bir sürede kilo verdim.Bunun üzerine kas yapmak için spora başladım.Ancak spor yapmak için yemek yerken bir yandan kilo alıyorum.Aynı anda hem şok diyeti(yani uzun bir süre bir şey yemeden) yapıp aynı anda vücüdumda olan yağlarla spor yapabilir miyim?
Son Düzenleme: 07-12-2020, Saat: 12:09, Düzenleyen: abdullah17.
Cevapla
#2
(07-12-2020, Saat: 12:08)abdullah17 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yaptığım diyet sayesinde kısa bir sürede kilo verdim.Bunun üzerine kas yapmak için spora başladım.Ancak spor yapmak için yemek yerken bir yandan kilo alıyorum.Aynı anda hem şok diyeti(yani uzun bir süre bir şey yemeden) yapıp aynı anda vücüdumda olan yağlarla spor yapabilir miyim?

Hocam. Diyetler farklı farklı ve öyle denge önemli. Bunları etkileyen çok fazla faktör var. 

bu konuda önerim olmayacak size bu yüzden. 

şunu söyleyebilirim. Aldıgınız gıda kaybettiğiniz kalıri ile oratısız ise kilo alır veya verirsin. 

diyet yapıyorum derken vücuda gerekli bazı gıdalardan uzak durmak sorun oluşturur. Bu yüzden uzman tarafından kontrol edilmeli. Yani dengesizlik sorun. Sadece et yıyerek yasayamayız veya su ıcerek veya ekmek yıyerek bunların bir oranı ve dengesı olmalı
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task