You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Süreyyapaşa hastanesinde çinli turist tedavi altında

Süreyyapaşa hastanesinde çinli turist tedavi altında

Admin
Süreyyapaşa hastanesinde çinli turist tedavi altında
[Resim: cinli_turist_tedbir11.jpg]

Çinli turist İstanbul Büyükçekmece Mimar Sinan devlet hastanesinde yapılan muayenesi sonrası sevk edilerek Süreyyapaşa göğüs hastalıkları hastanesinde tedavisine devam edildiği öğrenildi. 

Şu an net bir açıklama yok, elbette Çinli olması ve malum virüs haberlerinden dolayı hastaneye gelen her hasta Çinli vatandaş için sağlık çalışanları yoğun önlem almak durumunda. 

Basit bir vaka da olabilir. Bir virüs de olabilir. Ancak haberlerde olay biraz abartılıyor. Elbette önlem alınacak ve yapılan açıklamaları takip edeceğiz.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Admin
RE: Süreyyapaşa hastanesinde çinli turist tedavi altında
Sağlık bakanlığı; Büyükçekmece’de, bulantı, baş ağrısı ve halsizlik şikayetiyle hastaneye başvuran Çin uyruklu kişi, Wuhan şehrinden geldiği öğrenilince tedbiren diğer hastalardan izole edilmiştir. Hastanın genel durumu iyi. Beraber seyahat ettiği kişilerde herhangi bir bulguya rastlanmadı.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MediFORUM - Türkiye'nin sağlık forumu sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.