Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


Süreyyapaşa hastanesinde çinli turist tedavi altında

Konu

#1
[Resim: cinli_turist_tedbir11.jpg]

Çinli turist İstanbul Büyükçekmece Mimar Sinan devlet hastanesinde yapılan muayenesi sonrası sevk edilerek Süreyyapaşa göğüs hastalıkları hastanesinde tedavisine devam edildiği öğrenildi. 

Şu an net bir açıklama yok, elbette Çinli olması ve malum virüs haberlerinden dolayı hastaneye gelen her hasta Çinli vatandaş için sağlık çalışanları yoğun önlem almak durumunda. 

Basit bir vaka da olabilir. Bir virüs de olabilir. Ancak haberlerde olay biraz abartılıyor. Elbette önlem alınacak ve yapılan açıklamaları takip edeceğiz.
Cevapla
#2
Sağlık bakanlığı; Büyükçekmece’de, bulantı, baş ağrısı ve halsizlik şikayetiyle hastaneye başvuran Çin uyruklu kişi, Wuhan şehrinden geldiği öğrenilince tedbiren diğer hastalardan izole edilmiştir. Hastanın genel durumu iyi. Beraber seyahat ettiği kişilerde herhangi bir bulguya rastlanmadı.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task