Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


Süt izni olan sağlık çalışanları idari izinli sayılmak istiyor

Konu

Exclamation #1
[Resim: wmKonn.png]

Süt izninde olan anne sağlık çalışanları, salgın sürecinde idari izinli sayılmak istiyorlar.

İdari izinlerin sağlık çalışanları açısından bir keze daha değerlendirilmesi gerekiyor. Salgının en sıcak yerinde görev yapan meslektaşlarımız yerine, birer gün fazladan çalışmaya rağzıyız, bunu personel sıkıntısı yaşandığını bildiğimiz için yazıyorum.

İzin verilmeme sebebi personel sıkıntısı ise, diğer meslektaşlarım fazladan gelmeyi kabul edecektir, veya fazladan bir hasta bakmayı....


Alıntı:10 aylik emzirdigim bebegimi 56 yasinda kronik hastaligi olan anneme birakip aliyorum. Ayrica bebegimin coklu besin alerjisi var ve bagisiklik sistemi zayif.Süt izninde olan annelere biran once idari izin gelmesini istiyorum.Bununla ilgili sendikalarin bir calisma yapmasini istiyorum.Kamu disi hemsire oldugum icin (asm) ucretsiz izin alamiyorum.maasimin kesilmesine raziyim.


Diyen anneler var, 

Sendika ve dernekleri bu konuyu değerlendirmeye çağırıyoruz.
[Resim: iyeJCl.jpg]
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da