Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


Tangle Teezer; nedir bu mucize tarak?

Konu

#1
[Resim: 5060173370046_1_org.jpg]

  • Kolay ve pratik kullanımıyla salonlarda kullanılmaya uygun profesyonel bir üründür
  • Saç kırılmalarını ve dolaşıklığını minimum seviyeye indirger
  • Uzun ve kısa dişlerden oluşan iki farklı diş yapısına sahiptir
  • Uzun diş yapısı elektriklenmeleri önlerken, kısa dişler saçlara yumuşaklık ve parlaklık verir
  • Saçların daha pürüzsüz görünmesine yardımcı olur
  • Saçları kolayca açmanızı ve taramanızı sağlar,saça hacim katar


Stres, ısı ile şekillendirme, renklendirme ve ah! kaçınılmaz olan yaşlanma dahil birçok faktör saçların incelmesine neden olabilir.

Sorunlar büyürken, saç kırılmalarına neden olmadan saçları nazikçe ayıran bir saç fırçası bulma zorluğu da üstüne eklenir. 

İnce ve Kırılgan Dolaşık Açıcı Saç Fırçası, saç derisine masaj yaparak, çekme veya gerilme olmadan hafifçe kayarak tarama yapmak için tasarlanmıştır, ayrıca saç derisine de masaj yapması (uzun vadede kan akışını uyarıcı bir yöntemdir).

Fırça, ince ve kırılgan ya da boyanmış saçlara sahip olanlar için bir çözüm olacağını vaad ediyor.

Birçok kadın saç dökülmesinin yaygın şikayeti ile mücadele etmek için saç kremi ve serumlar için para harcarken, saçına zarar verenin fırçası olduğunu aklına bile getirmez.

Yorumlar;

Alıntı:Saçlarım ince telli ve çok uzun ve keçe gibi olurdu sabah kalktığımda saç taramak bir işkenceydi ancak bu ürün gerçekten harika en dolaştık saçı bile açıyor kesinlikle tavsiye ediyorum. Hatta küçük yeğenim için de bir tane aldım özellikle saçını taratmayan çocuklar için çok ideal.

Alıntı:Uzun saçlar için mükemmel,kesinlikle tavsiye ederim.

Alıntı:Bir tarak ne kadar iyi olabilirki diyordum açıkcası abartılıyor diye düşünüyordum. Fakat yinede aldım. Kızımın ince telli ve bonus saçlarını kolaylıkla tarayabiliyoruz. Eşim ve oğlumda taramaktan ziyada başlarına masaj yapıyorlatSmile
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task