Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


Tavan ek ödeme ve sebepsiz zenginleşme

Konu

#1
[Resim: OchmTw.png]Yahu arkadaş bir ek ödeme alacağız, Ayın 4 ü olmuş toparlayıp veremediler zaten de.

Bu ek ödeme sağlık çalışanları dışında herkesin diline dolanıyor. Şimdi bazı haberleri okudum, üstteki görselde bulunan yazı var. Yazı demiş ki; işte covidde çalışan ile çalışmayanı ayırırken dikkat edelim adam kayırmayalım bu suçtur demiş bir nevi.

E şimdi düşünüyorum haklı da; benim bildiğim liyakatsiz bazı yönetimler araya adam sıkıştırıverir. Olmayan bir şey değil.....


Ama şimdi bu yazıyı başka yerlere çekenlerde olmuş. Tamam ilk bakışta ne demek sebepsiz zenginleşme ayıp yahu denilmiyor değil, deniliyor ancak işin içinde olanlar yazının ne demek istediğini anlıyordur.
[Resim: x3nNi.jpg]
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da