Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


Tesettür Hemşire Forması

Konu

#1
[Resim: siyah_hakimyaka-780x1050.jpg]

Tesettür Hemşire Forması

Ülkemizde kadınlar çalışma hayatında her geçen gün daha fazla yer almaya uğraşmaktadır. Özellikle belli mesleklerde kadınlar erkeklere göre daha fazla çalışma imkânı bulmaktadır. Bu mesleklerin başında hemşirelik gelmektedir. Sağlık sektörünün önemli bir alanı olarak yoğun çalışma şartları ile hizmet veren hemşireler gün içerisinde ya da nöbetlerde saatlerce ayakta çalışmaktadır. Bu yorucu mesleğin gerekleri içerisinde çalışmayı kolaylaştıracak ve yormayacak formalarda bulunur. Kapalı olarak çalışmayı tercih edenler için tesettür hemşire forması ve benzeri kıyafetler mesleğin daha iyi şekilde yapılabilmesi ve çalışma şartlarını iyileştirmesi için gerekli unsurlardır.


Tesettür Hemşire Forması Özellikleri

Tesettür hemşire forması ürünleri özel kumaş tercihi ile imal edilmektedir. Kumaşlar yoğun şekilde çalışma şartlarında uzun süre kullanılabilecek özelliklerde olması gerekir. Kolayca yıpranmayan, buruşmayan ve ütü tutan kumaşlar bu özellikleri karşılayabilecek niteliktedir. Kumaşların yüksek ısıda yıkamaya dayanıklı olması sayesinde temizlik açısından sorun yaşanmaz. Mikrop barındırmayacak şekildeki kumaşlar bu formaların ideal kumaşları arasında yer alır. Tesettür konusu dikkate alınarak tasarlanan formalar genellikle uzun kollu olarak üretilir. Kol kısımlarında bulunan lastikler kullanım noktasında kolaylık sunar. Formaların diğer tasarımları ve kesimleri kullanımı rahatlatmak amacı ile özel olarak tasarlanır. Nöbetler, yoğun ameliyatlar ve benzeri süreçleri rahat şekilde geçirecek tasarımlar yapılmaktadır. Formaların bel kısımlarında lastik ya da bağcık özelliği bulunmaktadır. Bu tarz kıyafetlerde kemer kullanılmayacağı için lastik veya bağcık ile formaların sabit kalması sağlanır. Yaka kısımları kapalı olarak üretilmiş olan modeller hâkim yaka şeklinde tasarlanmıştır.


Tesettür Hemşire Forması Çeşitleri

Hemşireler için hazırlanan formalar farklı tercih ve zevklere hitap etmesi için farklı seçenekler ile tasarlanmaktadır. Tesettür hemşire forması renk seçenekleri içerisinde lacivert, fuşya, beyaz ve açık mavi seçenekleri bulunur. Alt ve üst olarak iki parça şeklinde tasarlanan formalar tercihe göre tek parça olarak da satışa sunulmaktadır. Ürün modellerinde iki parçanın da aynı renk olması tercih edilir. Ancak tercihe göre farklı renklerde de seçim yapılabilir. Özellikle üst kıyafet için desenli modeller seçilerek kullanılabilir. Kişinin boy ve kilo özelliklerine göre beden seçenekleri de bulunmaktadır.Ürünleri incelemek ve foruma özel indirimden yararlanmak için tıklayn
Son Düzenleme: 28-01-2020, Saat: 17:40, Düzenleyen: Demet.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da