You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Tesettür Hemşire Forması

Tesettür Hemşire Forması

Admin
Tesettür Hemşire Forması
[Resim: siyah_hakimyaka-780x1050.jpg]

Tesettür Hemşire Forması

Ülkemizde kadınlar çalışma hayatında her geçen gün daha fazla yer almaya uğraşmaktadır. Özellikle belli mesleklerde kadınlar erkeklere göre daha fazla çalışma imkânı bulmaktadır. Bu mesleklerin başında hemşirelik gelmektedir. Sağlık sektörünün önemli bir alanı olarak yoğun çalışma şartları ile hizmet veren hemşireler gün içerisinde ya da nöbetlerde saatlerce ayakta çalışmaktadır. Bu yorucu mesleğin gerekleri içerisinde çalışmayı kolaylaştıracak ve yormayacak formalarda bulunur. Kapalı olarak çalışmayı tercih edenler için tesettür hemşire forması ve benzeri kıyafetler mesleğin daha iyi şekilde yapılabilmesi ve çalışma şartlarını iyileştirmesi için gerekli unsurlardır.


Tesettür Hemşire Forması Özellikleri

Tesettür hemşire forması ürünleri özel kumaş tercihi ile imal edilmektedir. Kumaşlar yoğun şekilde çalışma şartlarında uzun süre kullanılabilecek özelliklerde olması gerekir. Kolayca yıpranmayan, buruşmayan ve ütü tutan kumaşlar bu özellikleri karşılayabilecek niteliktedir. Kumaşların yüksek ısıda yıkamaya dayanıklı olması sayesinde temizlik açısından sorun yaşanmaz. Mikrop barındırmayacak şekildeki kumaşlar bu formaların ideal kumaşları arasında yer alır. Tesettür konusu dikkate alınarak tasarlanan formalar genellikle uzun kollu olarak üretilir. Kol kısımlarında bulunan lastikler kullanım noktasında kolaylık sunar. Formaların diğer tasarımları ve kesimleri kullanımı rahatlatmak amacı ile özel olarak tasarlanır. Nöbetler, yoğun ameliyatlar ve benzeri süreçleri rahat şekilde geçirecek tasarımlar yapılmaktadır. Formaların bel kısımlarında lastik ya da bağcık özelliği bulunmaktadır. Bu tarz kıyafetlerde kemer kullanılmayacağı için lastik veya bağcık ile formaların sabit kalması sağlanır. Yaka kısımları kapalı olarak üretilmiş olan modeller hâkim yaka şeklinde tasarlanmıştır.


Tesettür Hemşire Forması Çeşitleri

Hemşireler için hazırlanan formalar farklı tercih ve zevklere hitap etmesi için farklı seçenekler ile tasarlanmaktadır. Tesettür hemşire forması renk seçenekleri içerisinde lacivert, fuşya, beyaz ve açık mavi seçenekleri bulunur. Alt ve üst olarak iki parça şeklinde tasarlanan formalar tercihe göre tek parça olarak da satışa sunulmaktadır. Ürün modellerinde iki parçanın da aynı renk olması tercih edilir. Ancak tercihe göre farklı renklerde de seçim yapılabilir. Özellikle üst kıyafet için desenli modeller seçilerek kullanılabilir. Kişinin boy ve kilo özelliklerine göre beden seçenekleri de bulunmaktadır.Ürünleri incelemek ve foruma özel indirimden yararlanmak için tıklayn
Son Düzenleme: 28-01-2020, Saat: 17:40, Düzenleyen: Demet.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MediFORUM - Türkiye'nin sağlık forumu sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.