Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


Türk Hava Yolları Sağlık Çalışanlarına Özel % 40 İndirimini Uzatmış!

Konu

Wink #1
Bayram sonu izne çıkacağım bugün bilet aldım  THY'den daha önce olan sağlık çalışanlarına %40 indirimini uzatmış. Aranızda tatile gidecek arkadaşlar varsa indirimden yararlanabilir bir ay daha devam edecekmiş indirim  bilginiz olsun  Smile
Cevapla
#2
(30-07-2020, Saat: 11:55)Çokbilen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bayram sonu izne çıkacağım bugün bilet aldım  THY'den daha önce olan sağlık çalışanlarına %40 indirimini uzatmış. Aranızda tatile gidecek arkadaşlar varsa indirimden yararlanabilir bir ay daha devam edecekmiş indirim  bilginiz olsun  Smile

teşekkürler bende kısaca indirimi nasıl alacaklarından bahsedeyim madem. 

Thy sitesine girin kampanyalardan sağlık çalışanı kampanyasını bulun. Orada mail atacağınız yerin bilgisi var. 

mail atıyorsunuz. Sağlık çalışanı kimliğinizi önlü ve arkalı olarak maile ekliyorsunuz. Onlar size özel indirim kodu gönderiyor.
[Resim: hIpVW.jpg]
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da