Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


Vitamin takviyesi alıyor musunuz?

Konu

#1
[Resim: images?q=tbn%3AANd9GcQHeDa4JB0G0pAhBpqSi...g&usqp=CAU]


Merhaba özellikle pandemi döneminde çoğu sağlık çalışanı hatta vatandaş vitamin ya kullanmış veya kullanmayı düşünmüştür sanırım. 


Acaba siz kullanıyor musunuz içerik veya marka olarak dikkat ettiğiniz bir ürün var mı?

Kullanmalı mı?

C vitamini özellikle korona ve bu sonbaharda önemli deniyor ama fikirleriniz benim için çok önemli ...
[Resim: BOgsL6.jpg]

[Resim: iyeJCl.jpg]
Cevapla
#2
Ben şahsen almıyorum. Beslenmeme özen gösteriyorum. Belirli aralıklarla kan testi yaptırırım, eksik olan vitamin ve mineral var mı diye bakıyorum. İlla ki kullanmak isterseniz c vit+zn kombinasyonlarını öneririm. Çok halsiz hissederseniz multivitamin kullanılabilir. Burda kişinin ek rahatsızlıkları, yaşı vs de önemli tabi.

Bu arada destek olarak ne kullanırsanız kullanın, bilinen bir marka olmasına özen gösterin. Çünkü bilinmeyen markalar uygun fiyatlı gibi gözüküp ilginizi çekiyorlar. Fakat aslında, bir kere Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı'ndan onay aldıktan sonra içlerinde ne olduğu / yeterli olup olmadığı belli olmuyor.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da