You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Vitamin takviyesi alıyor musunuz?

Vitamin takviyesi alıyor musunuz?

Genel müdür
Vitamin takviyesi alıyor musunuz?
[Resim: images?q=tbn%3AANd9GcQHeDa4JB0G0pAhBpqSi...g&usqp=CAU]


Merhaba özellikle pandemi döneminde çoğu sağlık çalışanı hatta vatandaş vitamin ya kullanmış veya kullanmayı düşünmüştür sanırım. 


Acaba siz kullanıyor musunuz içerik veya marka olarak dikkat ettiğiniz bir ürün var mı?

Kullanmalı mı?

C vitamini özellikle korona ve bu sonbaharda önemli deniyor ama fikirleriniz benim için çok önemli ...
UÇAK MEDİKAL İNDİRİM KODU ; TIKLA AL
Bunu ilk beğenen sen ol.
Çalışkan Üye
RE: Vitamin takviyesi alıyor musunuz?
Ben şahsen almıyorum. Beslenmeme özen gösteriyorum. Belirli aralıklarla kan testi yaptırırım, eksik olan vitamin ve mineral var mı diye bakıyorum. İlla ki kullanmak isterseniz c vit+zn kombinasyonlarını öneririm. Çok halsiz hissederseniz multivitamin kullanılabilir. Burda kişinin ek rahatsızlıkları, yaşı vs de önemli tabi.

Bu arada destek olarak ne kullanırsanız kullanın, bilinen bir marka olmasına özen gösterin. Çünkü bilinmeyen markalar uygun fiyatlı gibi gözüküp ilginizi çekiyorlar. Fakat aslında, bir kere Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı'ndan onay aldıktan sonra içlerinde ne olduğu / yeterli olup olmadığı belli olmuyor.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MediFORUM - Türkiye'nin sağlık forumu sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.