Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


Yasadigim seyler hastalık olabilir mi?

Konu

#1
Merhabalar . Bazen su şeyleri yaşıyorum ve ciddi bir şey mi sağlığımı etkiler mi emin deilim. Umarim bilen biri vardır.. Küçüklüğümden beri bazen genelde sesin fazla olduğu ortamda bir bas donmesi ve odaklanma yaşıyorum. Her şeyi daha iyi duyuyorum ve daha iyi anlıyorum. Vücudumda bir terleme hissi oluyor ve kaşınma hissi gibi bir uyuşma yaşıyorum vücudumda. Sizce bu ciddi bisey mi, sebebi nedir, baska yaşayan varmi.

Umarim soruyu doğru yere sormusumdur.
Cevapla
#2
Gerılıyor olabilirmisin, her ortamda mı aynı yoksa heyecanlanıyor yada sosyal olarak rahatsız hissediyor olabilir misin???
[Resim: hIpVW.jpg]
Cevapla
#3
Yani hic bi fikrim yok ama bunu uzun zamandır yaşıyorum. Bilinçli olarak da bi gerilme olmuyo.

Acaba ciddi birsey mi yoksa normal de olabilcek birsey mi?
Son Düzenleme: 30-01-2021, Saat: 22:59, Düzenleyen: TheFumiu.
Cevapla
#4
Yani ciddi bir şey mi?? Bence değil ama psikolog bilir net olarak.

Normalde olabilecek bir şey mi? Olabilir neden olmasın. Mesela ben topluluk karşısında konuşamazdım. Hocalar soru sorsa cevap veremezdim.

Sanki herkes benim hakkımda konuşuyor sanırdım. Böyle hissettiğim için herkesi gözlemleme ve dinleme arzum olurdu.

Paikiyatri sosyal fobi, sosyal izolasyon gibi şeyler söyledi. Hatta bir de ilaç önerdi. Hiç kullanmadım ama şimdi daha iyiyim.

Yani bir sorun yaşamadım. Sorun oluşmadı hayatımda. Devam edip gittim.

Bu anlattıklarınız hayatınızda sorun teşkil ediyor ise. Psikiyatri ile bir görüşün. Bu kötü bir durum değil. Fikir alırsınız. Bence en doğrusu bu.
[Resim: hIpVW.jpg]
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task