Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


Yumurtalık kanserinden sağ kurtulan bir kadın, Avrupa çapında 3.500 mil yürüyor.

Konu

#1
[Resim: _110390998_img_20191207_141626.jpg]


Ashbourne'dan 39 yaşındaki Ursula Martin, Ukrayna'da Kiev'e otostop yaptı ve İngiltere'ye geri yürüyor. 


Martin, Yumurtalık Kanseri yenmesinden sonra aldığı karar ile Yeni Yıl Arifesinde Venedik'e ulaşmasının "duygusal" olduğunu söyledi.

Gelecek kış yolculuğunu tamamlamayı umuyor.


[Resim: _110391004_img_20181019_082639.jpg]


Martin, yolculuğunu One Woman Walks diye adlandırıyor ve Eylül 2018'deki son yolculuğuna başladığından bu yana 2.000 milden fazla yol kat etti.

Zaten İtalya'ya geçtikten sonra, "gerçek bir başarı duygusu edinmeye başladığını" söyledi.

“Bu kadar ileri gitmenin harika olduğunu söyleyebilirim” diyor. "Bunu yapmak gerçekten zor bir iş ve yorgunum, ama sadece kendime ayak uydurmaya ve uzun vadede yönetilebilir bir hız tutmaya çalışıyorum. "Önümüzdeki kışa kadar bitirmek istiyorum, ama İspanya'da denize ulaştığımda kendimi evimde gibi hissediyorum ve dönüp eve gidebileceğimi hissediyorum."

[Resim: _110391000_img_20181107_164712.jpg]


İnsanların başlarına gelen bazı olaylar dönüm noktası oluyor, belki ölümün eşiğinde olmanın ardından kendisine daha neyi bekliyorum ki keşfetmek için demiş olabilir, belki de bundan daha kötü başıma ne gelebilir ki diyerek yola çıkmış olabilir. Her ne olursa olsun, keşfetmek güzeldir, iyi yolculuklar.....
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da