Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


Amsterdam Işık Festivali

Konu

Video #1
Her yıl, Kasım sonundan Ocak başına kadar Amsterdam harika ışık festivalini kutluyor. 2012'de ilk kez başlayan kutlamalar, gece boyunca tüm Hollanda başkentini aydınlatan büyük bir geleneğe dönüşmüş.

Bir anlamda Amsterdam Işık Festivali, görsel şölenlerin en iyilerini örneklendiriyor.Yüzlerce tema, onlarca sanatçı (ulusal ve uluslararası) bu festivalde ışığı görselleştirmek adına yer alıyor. Sergiler tam anlamıyla Amsterdam'ı farklı bir ışık altında gösteriyor.


[Resim: amsterdam%2B%25C4%25B1%25C5%259F%25C4%25...lantis.jpg]


[Resim: amsterdam%2B%25C4%25B1%25C5%259F%25C4%25...damlar.jpg]


Amsterdam Işık festivali hakkında daha detaylı bilgi ve gezi rehberiniz olması adına bir yazı yazdım. Buradan ulaşabilirsiniz; Amsterdam Işık Festivali; İnanılmaz
Cevapla
#3
İlk defa rastladım böyle bir şeye ne kadar eğlenceli şehir ya. Ben sıcak dönemde tura katılmıştım . Rast gelemedim ışık gösterilerine o yüzden ama yine de çok güzel şehirdi cidden. Bir daha ne zaman gidebileceğiz dünya bu durumdayken bilemem de bir sonraki gidişte de soğuk döneme denk getirip şu ışıkları görebilmek istedim şimdi.
Son Düzenleme: 30-03-2021, Saat: 18:52, Düzenleyen: Darkwatch.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task