Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


Aşıdan sonra ölen hemşire

Konu

#1
[Resim: 177085-untitled-design.jpg?itok=100UMX3h]Portekizli Hemşire, Pfizer-BioNTech'in Koronavirüs Aşısını Aldıktan İki Gün Sonra Öldü

Sonia Acevedo adlı 41 yaşındaki sağlık çalışanı, Pfizer aşısı ile aşılandıktan iki gün sonra, 1 Ocak'ta evinde "ani bir ölüm" yaşadı.

Portekiz'de bir hemşire, Pfizer-BioNTech COVID-19 aşısını aldıktan iki gün sonra hayatını kaybetti. Olay, COVID-19 aşılarının güvenliği ve etkinliği ile ilgili endişeler arasında dünya çapında bir heyecan yarattı. Daily Mail'e göre, 41 yaşındaki Sonia Acevedo adlı sağlık çalışanı, Pfizer-BioNTech aşısı aşılandıktan iki gün sonra, 1 Ocak'ta evinde "ani bir ölüm" yaşadı. Acevedo'nun babası, yerel medyaya konuşurken, kızının aşısını aldıktan sonra kesinlikle iyi olduğunu ve Yeni Yıl Günü "ani ölümünden" önce herhangi bir belirti göstermediğini söyledi.Aşının yan etkileri dışlandı

Acevedo, Porto, Portekiz'deki Portekiz Onkoloji Enstitüsü'nde pediatri departmanı ile çalıştı. Acevedo'ya 30 Aralık'ta COVID-19 aşısı uygulandı. Acevedo'nun babası, kızının ani ölümüne neyin yol açtığına ilişkin cevaplar istediğini çünkü kızının ölmeden önce kesinlikle iyi durumda olduğunu söyledi. Uzmanlar, aşılamanın yan etkilerini ölüm nedeni olarak reddetti. 4 veya 5 Ocak'ta bir otopsi yapılması bekleniyordu.İki çocuk annesi olan Acevedo, aşı olduktan saatler sonra profil resmini değiştirmiş ve burada yüz maskesi takarken görülebiliyordu ve başlıkta "COVID-19 aşısı yapıldı" yazıyordu. Rapora göre Acevedo, ailesiyle birlikte yaşadığı 1 Ocak'ta eşinin evinde öldü. Acevedo'nun kızı, annesinin kendisine, enjeksiyon bölgesine yakın kolundaki hafif ağrıdan bahsettiğini, ancak başka herhangi bir semptom göstermediğini söyledi.Acevedo, 28 Aralık'ta ilk aşı serisini alan Portekiz Onkoloji Enstitüsü'nde aşılandı. 31 Aralık'a kadar, enstitü COVID-19 aşı aşılarını 538 profesyonele, yani toplam personelin yaklaşık% 24'ünü uyguladı. Enstitü, Acevedo'nun ölüm nedeninin araştırıldığını ve ancak otopsi raporundan sonra daha fazla sonuca varılacağını söyledi. Portekiz sağlık bakanlığının ölüm hakkında bilgilendirildiği bildirildi.

[Resim: ZugTLS.png]
Cevapla
#2
HABER VAR MI ACABA NEDEN ÖLMÜŞ Sad BİZ NASIL OLACAĞIZ ÇİN AŞISI DAHA Da beter diyorlar.
Cevapla
#3
Üzücü. ama risk sıfır denilmedi. Sonuçta uzun vadeli sonuçlar bile belirsiz. Altta yatan sebebin de araştırılması gerekir.
Cevapla
#5
(12-01-2021, Saat: 15:11)blueangel2 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O ZAMAN HELALLIK ALALIM AŞIDAN ÖNCE Sad
O kadar da karamsar olmamak gerek 😇
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task