Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


Cimer'e yapılan güler misin, ağlar mısın şikayeti

Konu

Exclamation #1
[Resim: saglikcilar_basini_sikayetten_alamiyor_h3858_cfade.jpeg]

İşte size güler misin ağlar mısın şikayeti


Alıntı:... iyi günler sayın yetkili annem ... ili ... ilçesinde yaşamakta ve uzun yıllardır nefes darlığı çekmektedir. Evimize nerdeyse hergün ambulans gelmektedir. ... tarihinde gelen ambulanstaki başörtülü görevli anneme  kaba davranmış ve onu komşuların önünde küçük düşürmüştür vs.... ilgili görevli hakkında gereğinin yapılmasını istiyorum...yukarıdaki şikayete bakınca evet şikayeti yapan kişi ilk başta haklı gibi görünse de şikayeti şahsın 3 yıldır Türkiye'ye gelmeyen Almanya'daki oğlu; 3 bin km uzaklıktan klavye başından  yapıyor...  

Şikayeti araştıran görevliye hasta teyzenin yanıtı ise;


Alıntı:oğlum 3 yıldır Almanya'da izne gelmiyor, olayı abartıp insafa gelsin, izne gelsin diye dert yandım, görevli kızdan memnundum...
Geldiğimiz noktada şikayetlerin bu denli fazla ve içinin boş olmasında şikayet edilebilirliğin bu kadar kolay olması ve ardından şikayet eden kişi için bir doğrulama mekanizmasından sonra geriye dönük işlem yapılmamasında olabilir.

Yani asılsız bir şikayet, devleti meşgul etme, kamu görevlisini karalama gibi nedenler ile şikayet edene yaptırımı olmalı.

[Resim: ZugTLS.png]
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task