You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

DGS İle Paramedik Lisans Tamamlama

DGS İle Paramedik Lisans Tamamlama

Çalışkan Üye
DGS İle Paramedik Lisans Tamamlama
Merhabalar, Paramedik mezunu olarak bu sene DGS ile Atatürk Üni. Halkla İlişkiler ve Tanıtım Lisans (Açıköğretim) bölümünü kazanıp kaydımı yaptım online şekilde. Fakat merak ettiğim bir konu var şimdi bu bölümden mezun olunca Paramedik diplomam yanar'mı ? Hali hazırda atanmış değilim yeni mezun bir paramediğim. Eğer yanmıyorsa bölümü bitirdikten sonra yüksek lisans yapıp sağlık alanında akademik olarak derslere girebilir miyim ? Şimdiden çok teşekkürler.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Genel müdür
Cvp: DGS İle Paramedik Lisans Tamamlama
(09-10-2020, Saat: 22:24)DeathKisS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar, Paramedik mezunu olarak bu sene DGS ile Atatürk Üni. Halkla İlişkiler ve Tanıtım Lisans (Açıköğretim) bölümünü kazanıp kaydımı yaptım online şekilde. Fakat merak ettiğim bir konu var şimdi bu bölümden mezun olunca Paramedik diplomam yanar'mı ? Hali hazırda atanmış değilim yeni mezun bir paramediğim. Eğer yanmıyorsa bölümü bitirdikten sonra yüksek lisans yapıp sağlık alanında akademik olarak derslere girebilir miyim ? Şimdiden çok teşekkürler.

Lisans mezunu olursanız ön lisans dan tercih yapamazsınız atamalarda. Özel de çalışabilirsiniz diplomanız yanmaz ama alım olunca tercih yapamazsınız.

Dgs bilgilerini buradan bulabilirsiniz; https://mediforum.net/konu-dgs-hakkinda-...enler.html

Anlayamadığım konu paramedik DGS de bunları tercih edebilir;

Acil Yardım ve Afet Yönetimi,
Hemşirelik
Sağlık Yönetimi
Sosyal Hizmet


Sizin söylediğiniz bölüm farklı

Yani bölümü bitirip yüksek lisans yapsanız Halkla ilişkiler yüksek lisans ile sağlık alanında akademisyen olmak?????
[Resim: x3nNi.jpg]
Son Düzenleme: 09-10-2020, Saat: 22:34, Düzenleyen: Darkwatch.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MediFORUM - Türkiye'nin sağlık forumu sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.