You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Favicovir acil yardim

Favicovir acil yardim

Çalışkan Üye
Favicovir acil yardim
Annemde 2-3 gün öncesine kadar koku alamama problemi vardı. Dün teste gitti ve pozitif çıktı. Bir odaya aldık ve şuan orada kalıyor. Sadece koku kaybının ve çok az öksürüğünün olduğunu başka bir probleminin olmadığını söylüyor. Bundan 5 sene önce annemin kalp damarlarından şüphenilmişti fakat sanırım bir sonuç çıkmamıştı. Şimdi size sorum şu; annemin hafif korona geçirdiğini düşünüyoruz. Favicovir ilacını kullanan bir çok kişi iyileştikten sonra kalp krizi sonucu vefat ediyor. Bizde bu yüzden ilacı kullanmaktan çekiniyoruz. Sizce ilacı kullanmalı mıyız kullanmamalı mıyız? Çünkü annem hafif atlatıyor galiba. Annemin yaşı 41
Bunu ilk beğenen sen ol.
Genel müdür
Cvp: Favicovir acil yardim
(02-06-2021, Saat: 10:57)furkan16 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Annemde 2-3 gün öncesine kadar koku alamama problemi vardı. Dün teste gitti ve pozitif çıktı. Bir odaya aldık ve şuan orada kalıyor. Sadece koku kaybının ve çok az öksürüğünün olduğunu başka bir probleminin olmadığını söylüyor. Bundan 5 sene önce annemin kalp damarlarından şüphenilmişti fakat sanırım bir sonuç çıkmamıştı. Şimdi size sorum şu; annemin hafif korona geçirdiğini düşünüyoruz. Favicovir ilacını kullanan bir çok kişi iyileştikten sonra kalp krizi sonucu vefat ediyor. Bizde bu yüzden ilacı kullanmaktan çekiniyoruz. Sizce ilacı kullanmalı mıyız kullanmamalı mıyız? Çünkü annem hafif atlatıyor galiba. Annemin yaşı 41

covid belirtileri var ki zaten pozitif gelmiş. Elbette hafif atlatabilir. Ama ilaçlar yardımcı olmak için. 

favicovir için virüsün çoğalmasını engeller derler. 

bazı geniş bilgiler şurada var ;

https://titck.gov.tr/storage/Archive/202...33ba24.pdf
Yani kullanmayın diyemeyiz. İlacın kullanımı sonrası kalp krizi geçirmek tıbbi olarak kesin olsa idi muhtemelen kaldırılır idi ilaç. 

Benim yakınlarım kullandı. Yanında verilen ilaçları da. Bana kalırsa doktorlara güvenin ve tüm sağlık geçmişini de anlatarak gerekli ilaçları düznenli kullanın. 


geçmişolsun
UÇAK MEDİKAL İNDİRİM KODU ; TIKLA AL
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MediFORUM - Türkiye'nin sağlık forumu sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.