Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


Foreo yüz temizleme cihazı muadili çin malı yüz temizleme cihazı

Konu

#1
foreo mini, foreo luna 2 mini, foreo, foreo yüz temizleme cihazı yorumları, foreo luna 3, foreo luna 2 kullananlar diye araştırmalar yaparak bir orta yol bulamadım.

Bunun sebebi belki de bu cihazı kullanan kişilerin cihazı foreo'dan ücret ödemeden alması ve tanıtması sırasında samimi bulmadığım tanıtımları olabilir. Çünkü tanıtan kişiler genellikle insta fenomenleri ve bu kişiler zaten ürüne ücret ödemediği için övmüş de övmüş. 

Takipçisi az yada forum kullanıcısı olan birinden bir yorum göremediğim için; 1500 tl civarı olan bir fiyata yüzümü titreştiren bir cihaz almak istemedim.

Foreo kısa bakış;

[Resim: 9618964086834.jpg]Cilt bakım seansının son gözdesi, 16 güç seviyesinden hangisini seçersen seç, geliştirilmiş T-Sonic™ titreşimlerle cildini kir ve mikroplardan arındırır.

Ayrıca LUNA 3'ünü FOREO uygulaması ile senkronize edersen, cildine parlaklık kazandıracak dört farklı yüz masajı tekniğini kullanabilirsin.

T-Sonic™ Mucizesi Dakikada 8,000 T-Sonic™ titreşim ile en derin gözeneklerdeki kir, yağ, sebum, makyaj kalıntıları ve ölü deriyi temizleyerek derinlemesine bir bakım sunar.

Tek şarj ile 650 kullanım, Sıkılaştırıcı masaj modu, %100 su geçirmez, Naylon yapılı fırçalardan 35 kat daha hijyenik

Nasıl Kullanılır?

LUNA 3'ünü, Google Play veya App Store'dan indireceğin FOREO uygulamasına bluetooth ile bağla ve kaydını oluştur (İlk kullanımdan önce gereklidir), Yüzünü hafifçe ıslat, temizleyicini LUNA 3'e uygula ve başlat tuşuna iki kere bas, LUNA 3'ün silikon temas noktalarını yüzünde dairesel hareketlerle cihaz otomatik olarak kapanana kadar gezdir, LUNA 3'ünü durula, yüzünü hafifçe kurula ve ardından cilt bakım rutinine devam et.


Çinli muadiline kısa bakış;

[Resim: HTB1GJ6DaAT2gK0jSZFkq6AIQFXaB.jpg]


Ultra ince ve ergonomik şekli ile farklı yüz bölgelerini temizlemek için kavraması kolay.

IPX7 su geçirmez; bu fırçayı duş ve banyoda tamamen güvenli hale getirir.

Güçlü motor ile ve farklı ihtiyaçlar için değişen titreşim yoğunluğunu etkinleştirin.

Uygun ve güvenli Kablosuz şarj ile 4 saatte hızlı-tam şarj oluyor. Seyahat ve iş seyahati için idealdir.

Derin temizlik için 12000 rpm/dakikaya kadar yüksek frekanslı titreşim. Kaba ve ince silikon (farklı yüz parçalarını temizlemek için), ölü köşe temizliği için 360 derece kullanılmak için tasarlanmıştır.

Çok fonksiyonlu üç farklı fonksiyon ile donatılmıştır. Kırmızı ışık ile gösterilen, hücre metabolizmasını teşvik eder ve cildi daha pürüzsüz hale getirebilir, mavi ışık ise akne tedavisinde çok etkilidir. Yeşil ışığın işlevi yağlı cildi iyileştirir ve gözenekleri küçültür.Ben bu muadilini satın aldım ve yaklaşık 45 tl ödedim.

Aliexpres indirimli alışveriş konusunda anlatılanları uygulayarak ürünü 30 tl ye getirdim, 15 tl de vergi ödedim. Her şey dahil 45 tl. Aşağıya indirimli alışveriş konusunun bir linkini bırakıyorum;

https://mediforum.net/konu-aliexpress-in...iyosu.html


Ayrıca ürünü incelemek ve benim aldığım kişiden almak istiyorsanız ürünün linkini de konunun sonuna bırakacağım, satıcı 20 gün gibi bir sürede ürünü ulaştırdı ve gayet güvenilir bir alışveriş oldu. 

Yüz temizleme cihazı düşünenler, belki luna çok daha güzel diye düşünüyor olabilirsiniz ancak bu çinli muadilleri de denemenizi öneririm.


Benim aldığım ürün ve satıcı;

<<link>>
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da