You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Kadın Hastalıkları ve Doğum Hemşireliği Yüksek Lisans

Kadın Hastalıkları ve Doğum Hemşireliği Yüksek Lisans

Çalışkan Üye
Kadın Hastalıkları ve Doğum Hemşireliği Yüksek Lisans
Merhaba ben Ege Üniversitesi'nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Hemşireliği Anabilim Dalında yüksek lisans yapmak istiyorum. 19 ocakta yazılı bilim sınavı var. Neler sorarlar bir bilgisi olan var mı?
Bunu ilk beğenen sen ol.
Genel müdür
RE: Kadın Hastalıkları ve Doğum Hemşireliği Yüksek Lisans
(04-01-2023, Saat: 18:27)elifb Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba ben Ege Üniversitesi'nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Hemşireliği Anabilim Dalında yüksek lisans yapmak istiyorum. 19 ocakta yazılı bilim sınavı var. Neler sorarlar bir bilgisi olan var mı?

Merhaba hayırlı olsun, umarım kabul edilirsiniz.

Yüksek lisans mülakatlarında bilgi evet soruyorlar, aslında bilgi öğrenmek adına girdiğiniz bölümün mülakatında bilgi sorulması bana saçma geliyor ama.

Kadın hastalıkları ve doğumu kabaca okumanızda fayda var, özellikle acil durumlar, en tehlikeli senaryolar için genel bir bakmanızda yarar var.
ANKARA da evde hemşirelik ve hastanede VİP hemşire refakati hizmeti almak için bu linke tıklayarak telegram gurubundan bilgi alabilirsiniz. Vip refakat ile il dışı dahil kişiye özel her türlü hizmetimiz mevcuttur. 
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MediFORUM - Türkiye'nin sağlık forumu sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.