You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Kitap; Hızlı EKG yorumu, Dale Dubin

Kitap; Hızlı EKG yorumu, Dale Dubin

Genel müdür
Kitap; Hızlı EKG yorumu, Dale Dubin
[Resim: hizli-ekg-yorumu.jpg]EKG, öğrenmesi zor bir konu olmuştur sağlık çalışanları için, bu kitap o kadar anlaşılır ki EKG'yi oldukça zevkli hale getiriyor.

Tüm konular kitap içerisinde sürekli tekrar edilerek pekiştiriliyor. Bunun yanında kitap size bazı sayfalarda boşluk doldurma şeklinde öğrenme de sunuyor.

Sağlık çalışanlarının en azından temel ritimleri tanımaları gerekiyor, bu bağlamda önerilebilecek en güzel EKG kaynağıdır.

Kitap bilgisi;

DUBİN,HIZLI EKG YORUMU; klasik bir kaynak kitaptır. Günümüz EKG kitapları arasında en popüler ve en çok atıfta bulunulan kaynak durumundadır. 46 ayrı dilde baskısı yapılan kitap; otuzbeş yılı aşkın süredir en çok satan EKG kitabı olma özelliğini korumaktadır.

Evet ! Doğru kitaba sahip oldunuz...

Hızlı Ekg Yorumu; klasik bir kaynak kitaptır. Günümüz EKG kitapları arasında en popüler ve en çok atıfta bulunulan kaynak durumundadır. 46 ayrı dilde baskısı yapılan kitap; otuzbeş yılı aşkın süredir en çok satan EKG kitabı olma özelliğini korumaktadır.

Kitabın bu en yeni baskısı, her baskı ile yeniden güncellenmiştir. Resim-tablolar ve interaktif akış ile konular hızlı ve kolay anlaşılır hale getirilmiştir.

EKG değerlendirmesinin öğrenilmesi sürecinde okuyucu, kardiyak fizyolojiyi derinlemesine kavramaktadır. Ezberleme yerine anlama ön planda tutulmuştur. Bu nedenle okuyucu ömür boyu kullanacağı pratik bilgileri hızla edinebilmektedir.

Kitabın benzer isimli taklitlerinden sakınınız.

Kitabın ismindeki hızlı ve yorum sözcüklerini başlığında bulunduran pek çok taklit EKG kitabı sizi aldatmasın.

Yalnızca tek; Hızlı Ekg Yorumu kitabı vardır.
ANKARA da evde hemşirelik ve hastanede VİP hemşire refakati hizmeti almak için bu linke tıklayarak telegram gurubundan bilgi alabilirsiniz. Vip refakat ile il dışı dahil kişiye özel her türlü hizmetimiz mevcuttur. 
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MediFORUM - Türkiye'nin sağlık forumu sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.