You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Mediforum web seminerleri; hemşirelikte yüksek lisans yapmak

Mediforum web seminerleri; hemşirelikte yüksek lisans yapmak

Yönetici
Mediforum web seminerleri; hemşirelikte yüksek lisans yapmak
[Resim: W2t2RI.png]
Sizlere web seminerlerimiz hakkında bir duyuru yapmıştık.....
https://mediforum.net/konu-online-ucrets...erler.html


Bu seminerlerin ilki hemşirelikte yüksek lisans yapmak konusunda olacaktır. Seminer konusunun içeriklerini yukarıdaki afişine ekledim.

Ne zaman yapılacak?

Seminer tarihini ortak belirleyerek güncelleyeceğim bir ay içinde yapılacak..Hangi platform kullanılacak?

Seminer için YouTube kullanılacak ve bu seminerin videosu sonradan izlenilebilmesi için kalacak. Aslında daha resmi olması adına zoom, teams gibi günümüzde sıkça kullanılan platformlar tercih etmek istedim. Lakin süre kısıtlamasından tutun çok sayıda prosedürün yanı sıra siz katılımcılar içinde karmaşık bir dizi durum söz konusu. Youtube elinizden altında bulunan basit bir yer, tercihimiz bu sebeplerden dolayı bu oldu. Seminer farklı bir platformda yayınlanacak mı?

Seminere katılamayanların semineri tekrar izleyebilmeleri adına, seminer youtube kanalımızda yayınlanacak ve buraya da bilgi eklenecektir. Seminere katılamayanlar tekrarını izleyebileceklerdir.Seminerde soru sorabilecek miyim?

Evet seminer boyunca sorularınızı yorum olarak ileteceksiniz ve sorularınız seminer boyunca yanıtlanacak. Canlı yayına ve konuşmacıya siz yön verebileceksiniz.Detaylar eklenecektir.......


[Resim: iyeJCl.jpg]
Son Düzenleme: 27-12-2020, Saat: 19:46, Düzenleyen: PhD. Sabancı.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MediFORUM - Türkiye'nin sağlık forumu sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.