Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


Mediforum web seminerleri; hemşirelikte yüksek lisans yapmak

Konu

#1
[Resim: W2t2RI.png]
Sizlere web seminerlerimiz hakkında bir duyuru yapmıştık.....
https://mediforum.net/konu-online-ucrets...erler.html


Bu seminerlerin ilki hemşirelikte yüksek lisans yapmak konusunda olacaktır. Seminer konusunun içeriklerini yukarıdaki afişine ekledim.

Ne zaman yapılacak?

Seminer tarihini ortak belirleyerek güncelleyeceğim bir ay içinde yapılacak..Hangi platform kullanılacak?

Seminer için YouTube kullanılacak ve bu seminerin videosu sonradan izlenilebilmesi için kalacak. Aslında daha resmi olması adına zoom, teams gibi günümüzde sıkça kullanılan platformlar tercih etmek istedim. Lakin süre kısıtlamasından tutun çok sayıda prosedürün yanı sıra siz katılımcılar içinde karmaşık bir dizi durum söz konusu. Youtube elinizden altında bulunan basit bir yer, tercihimiz bu sebeplerden dolayı bu oldu. Seminer farklı bir platformda yayınlanacak mı?

Seminere katılamayanların semineri tekrar izleyebilmeleri adına, seminer youtube kanalımızda yayınlanacak ve buraya da bilgi eklenecektir. Seminere katılamayanlar tekrarını izleyebileceklerdir.Seminerde soru sorabilecek miyim?

Evet seminer boyunca sorularınızı yorum olarak ileteceksiniz ve sorularınız seminer boyunca yanıtlanacak. Canlı yayına ve konuşmacıya siz yön verebileceksiniz.Detaylar eklenecektir.......


[Resim: iyeJCl.jpg]
Son Düzenleme: 27-12-2020, Saat: 19:46, Düzenleyen: PhD. Sabancı.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da