You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

MR sonucu hakkında bilgi

MR sonucu hakkında bilgi

Çalışkan Üye
MR sonucu hakkında bilgi
Merhaba belimdeki fıtık için mr çektirdim ama sonucu pek anlayamadım yardımcı olabilirmisiniz?

Vertebra korpus endplaptoparda yer yer milimetrik schmori nodülleri izlenmiştir. intervertebral disklerin yükseklikleri ve sinyal intersiteleri doğaldır. L5-S1 İntervertebral diskinde santral-sol parasantral eksntrüde disk hernisi izlenmekte olup sol lateral reses obliteredir. bu düzeyde sol S1 sinir köküne indentasyon oluşmuştur tüm düzeylerde spinal kanal ön-arka çapınormal olup tekal saka indentasyon bulgusu saptanmadı. konus midullarıs T12-L1 seviyesinde sonlanmaktadır.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Genel müdür
RE: MR sonucu hakkında bilgi
Bunu yorumlayamayız. Mr isteyen doktorunuz size bilgi verecektir
ANKARA da evde hemşirelik ve hastanede VİP hemşire refakati hizmeti almak için bu linke tıklayarak telegram gurubundan bilgi alabilirsiniz. Vip refakat ile il dışı dahil kişiye özel her türlü hizmetimiz mevcuttur. 
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MediFORUM - Türkiye'nin sağlık forumu sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.