Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


NASA fotoğraf yarışmasında Van gölü yarı finalde

Konu

#1
NASA tarafından her yıl gerçekleştirilen Dünya turnuvası fotoğraf yarışmasında bu yıl Van gölü fotoğrafı yarı finale kaldı..


Sizde oy kullanabilirsiniz;


Yarı finale kalanlar;


VAN GÖLÜ;

[Resim: iss049e003464_th.jpg]

DİĞERLERİ;


[Resim: jsc2012e052683_720-2.jpg][Resim: iss044e045215_th.jpg]


[Resim: ISS048-E-38518_th.jpg]Amerika kıtası üzerinde hareket halindeki yıldızlar, alkali bir Türk gölü, Bahamalar üzerinde yükselen bir bulut ve Pasifik üzerinde yıldızlı gökyüzü. 

Dünya astronot fotoğrafları turnuvamız yarı finale yükseldi.

3. turda, ISS'den Stargazing en çok oy toplayan kişi oldu. En yakın rekabet Van Gölü (yüzde 52,5) ile Tayfun Maysak (yüzde 47,5) arasındaydı. Castellanus Bulut Kulesi, Rolling Through the Appalachians'ı yüzde 55 ila 45'lik bir farkla düşürdü. Ve Stars in Motion, Cleveland Volcano'yu yenerken yüzde 57 oy aldı (yüzde 43).

Yarı finallerde oylama 29 Mart'ta başlıyor ve 5 Nisan'da ABD Doğu Saati öğlen saatlerinde sona erecek. Kaynak ve oy kullanmak için; https://earthobservatory.nasa.gov/tournament-earth
[Resim: hIpVW.jpg]
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da