Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


Soru- cevap etkinliği; tanışma, istekleriniz?, sorularınız?

Konu

#11
(23-12-2019, Saat: 21:33)Hem. Seda Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üyelerin sağlık çalışanı olduğunu anlamak adına bir onaylı üyelik sistemi var demiştiniz bunu biraz daha açarmısınız? Konusu gelmişken.

Peki bu onaylı üyelik sayesinde özel bir avantaj olacak mı?
Cevapla
#12
(23-12-2019, Saat: 21:38)Hemşire Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(23-12-2019, Saat: 21:33)Hem. Seda Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üyelerin sağlık çalışanı olduğunu anlamak adına bir onaylı üyelik sistemi var demiştiniz bunu biraz daha açarmısınız? Konusu gelmişken.

Peki bu onaylı üyelik sayesinde özel bir avantaj olacak mı?


Elbette, ilerde sağlık çalışanları bölümüne sadece sağlık çalışanları girebilecek şeklinde bir ayarlama yapabiliriz. 

Yada mesela hemşire olanlar için ayrı bir kategori olur ve o kategoriyi görüntüleme hakkı sadece onaylı hemşirelerin olur.
[Resim: 00VASM.png]
Cevapla
#13
Bu kısmı güzel olur evet, hemşire olduğunu net olarak bildiğimiz insanlar ile bilgi alışverişi ve bunun özel bir kategoride olması daha ciddi olur evet. Aynı şey diğer tüm sağlık bölümleri için de geçerli.
Cevapla
#14
Yani ilerleme ve gelişme siz kullanıcıların öngördüğü şekilde olacak, elbette proje kısmında varyasyonlar sınırsız. Paylaşım arttıkça kategorilenme artar elbette.

Bunun yanında, tez danışmanlığı, ortak tez veya araştırma yürütme, lisansüstü eğitim danışmanlığı, online seminer, eğitim gibi etkinlikler ile oldukça farklı projeler üretilebilir. Forum tüm bu varyasyonların ilk adımı, sınır yok, tek sınır hayal gücünüzSmile
[Resim: 00VASM.png]
Cevapla
#15
Düşünceler oldukça güzel, ben gelişeceğine hatta şu an ki sohbetin ne kadar tenha bir havada olduğunu düşünüp şaşıracağımız günlerin geleceğine inanıyorum. Teşekkürler
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da