Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


Konu

Star #1
merhabalar size iki sorum olacak aydinlatirsaniz sevinirim.dogum sonrası ücretsiz izne ayrıldım 1 yıl sonra bitecek ben bitmeden bu izin icinde tayin isteyebiliyor muyum ? ikincisi de yoğun bakım sertifikam var 14 senelik hemsireyim aile hekimliğine geçebiliyor muyum? sertifikası olan bi arkadaşın isteği olumsuz geldi. sebebi pandemi dolayısıyla yogun bakımlardaki doluluk ve yetersizlik mı yoksa sertifika aile hekimliği için engel mi gerçekten? tesekkurler
Cevapla
#2
(04-01-2021, Saat: 00:51)Pınar dal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhabalar size iki sorum olacak aydinlatirsaniz sevinirim.dogum sonrası ücretsiz izne ayrıldım 1 yıl sonra bitecek ben bitmeden bu izin icinde tayin isteyebiliyor muyum ? ikincisi de yoğun bakım sertifikam var 14 senelik hemsireyim aile hekimliğine geçebiliyor muyum? sertifikası olan bi arkadaşın isteği olumsuz geldi. sebebi pandemi dolayısıyla yogun bakımlardaki doluluk ve yetersizlik mı yoksa sertifika aile hekimliği için engel mi gerçekten? tesekkurlertayin isteyebilirsiniz. 

aile hekimliğine de geçebilirsiniz. Burada yoğun bakım sertifikası olan geçemez diye bir kanun yok. 

ancak hastaneniz geçişlerde izin vermek durumunda. Arkadaşınız gibi bir durum yaşamaniz veya yaşamamanız kanunen belirlenmiş değil. 

Hastane size çıkış vermeyebilir; pandemi var der eleman eksik der. Şu an yoğun bakım ihtiyacı var der. Der .... yoğun bakım sertifikanız olmasa dahi bunları diyebilir. 

diğer yandan yoğun bakım sertifikanız olsa dahi. Hatta yoğun bakımın bel kemiği olsanız dahi gitmenize izin verebilir ? 

bunların kanunen çizilmiş sınır be bağlayıcılıkları yoktur.
[Resim: HrXnky.jpg]
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da