You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Propolis Korona Virüse Karşı Etkili Olduğu İddiası Doğru Mu ?

Propolis Korona Virüse Karşı Etkili Olduğu İddiası Doğru Mu ?

Admin
Propolis Korona Virüse Karşı Etkili Olduğu İddiası Doğru Mu ?
  Merhaba Değerli MediForum Ailesi
  Sosyal medyada ve çeşitli haber kanallarında Propolis'in Korona Virüs'e karşı etkili olduğu iddiası yer alıyor.Gelin beraber bu Propolis nedir ne değildir beraber inceleyelim.

[Resim: JPwsov.jpg]

  PROPOLİS NEDİR ?

  Arıcılar arasında preboli ya da arı zamkı olarak da bilinen propolis, arıların kovan içinde yer alan peteklerin sterilizasyonunu sağlamak, dışarıdan gelen böcek, mantar, bakterilere karşı kovanı korumak, bal peteklerini onarmak ve güçlendirmek için kullandığı bir üründür.İçerisinde Günümüzde ise kullanımının sağlığa olumlu etki yarattığına dair bazı bilimsel çalışmalar bulunur. Sıklıkla kullanılan kavak tipi propolisin içeriğinde 150'ye yakın biyoaktif bileşen olmak üzere yaklaşık 300 farklı bileşiğe rastlanmıştır. Arı poleninden farklı olarak B1, B2, C, E vitamini barındıran propolis ayrıca çinko, bakır, demir, kalsiyum, magnezyum, sodyum ve potasyum gibi mineraller açısından da zengindir. İnsanlar tarafından kullanıldığında zararlı virüs ve bakterilerin yok edilmesine yardımcı olduğu bilinen propolis, yetişkinler ve çocuklar tarafından bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi için kullanılabilen doğal bir üründür.
  
 Propolis'in nasıl kullanıldığını,hangi sektörlerde etkili olduğunu ve Korona Virüse karşı etkili mi değil mi yanıtına ulaşmak için BURAYA TIKLAYINIZ

 
Bunu ilk beğenen sen ol.
Genel müdür
RE: Propolis Korona Virüse Karşı Etkili Olduğu İddiası Doğru Mu ?
Konuyu daha kapsamlı araştırdım ; https://mediforum.net/konu-ari-urunleri-...kmegi.html

Verdiğim linkte de yazdım.

Şimdilerde iyi bir polen temin edebileceğim yerleri araştırıyorum. Sonradan onu da yazacağım.
ANKARA da evde hemşirelik ve hastanede VİP hemşire refakati hizmeti almak için bu linke tıklayarak telegram gurubundan bilgi alabilirsiniz. Vip refakat ile il dışı dahil kişiye özel her türlü hizmetimiz mevcuttur. 
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MediFORUM - Türkiye'nin sağlık forumu sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.